Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готують музей під відкритим небом: показали проєкт, яким він буде

На території Більського городища, що на Полтавщині, планують відкрити музей під відкритим небом.

На своїй фейсбук-сторінці директор Історико-культурного заповідника “Більськ” Ігор Корост опублікував відео, в якому показаний проєкт майбутнього музею.

На території музею планують розмістити альтанку, малі архітектурні форми, сцену, місця для глядачів, експозиційний майданчик, зону громадського харчування, зону археологічних досліджень та проведення реконструкцій, громадські вбиральні, ігрове поле, майданчик для контейнерів для сміття, альтернативне джерело живлення, стоянку для автомобільного транспорту.

“Важливо, що спільно з Більською сільською радою нам вдалося реалізувати проект, метою якого було забезпечення освітлення території майбутнього Музею під відкритим небом. Фінансування робіт відбувалося за рахунок коштів Полтавської обласної ради, бюджетів місцевих рад колишнього Котелевського району. На даному етапі існує необхідність у виділенні коштів на проектно-кошторисну документацію задля розбудови Музею під відкритим небом. А далі – сама реалізація цього інноваційного задуму”, – повідомив Ігор Корост.

 

Система Orphus