Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Полтави підтримав підприємців, які вимагають відновити роботу речових ринків

6 квітня підприємці, які протестують проти закриття речових ринків, після годинної акції на автодорозі Київ – Харків перемістилися до будівлі міської ради.

Головна вимога – відновити роботу речових ринків.

Підприємці звернулися до міського голови Полтави Олександра Мамая з проханням зібрати комісію з питань ТЕБ і НС та переглянути карантинні обмеження, щоб дозволити підприємцям працювати. Зокрема, підприємці пропонують спільно з владою напрацювати нові норми роботи ринків в умовах карантину, запровадити додаткові протиепідемічної заходи, але торгівлю дозволити, пише kolo.news.

До протестувальників вийшов депутат міської ради Євген Дикань. Він заявив, що міський голова підтримує вимоги підприємців і запросив десять учасників акції на зустріч, під час якої підготують звернення до обласної влади з вимогою переглянути карантинні обмеження для громади.

Олександр Мамай на зустрічі пояснив, що міська влада не може скасувати карантинні обмеження, але планує зустріч з головою облдержадміністрації і проситиме дозволити працювати речовому ринку хоча б в п’ятницю, суботу та неділю. При цьому міський голова наголосив, що ситуація в місті з коронавірусом вкрай напружена, щодня фіксується велика кількість нових випадків хвороби:

“Лише вчора у нас померло сім людей від коронавірусу. Госпіталізували п’ятимісячну дитину з ковідом. Скажу відверто, місць в лікарнях немає, вони звільняються лише тоді, коли хтось помирає. Я сам перехворів восени, чесно кажучи, ледь не помер”, – зазначив він.

Також Мамай наголосив, якщо ніякого послаблення не буде, то ініціюватиме виплати компенсацій підприємцям.

Нагадаємо, підприємці вже протестували 1 та 5 квітня. Тоді вимагали від обласної влади не вводити карантинні обмеження, що передбачають закриття таких ринків. Свої вимоги вони обґрунтовували тим, що Полтава офіційно не належить до “червоної” зони карантину. Крім того, 5 квітня протестувальники перекрили рух транспорту по вулиці Сінна, пропускали лише “швидкі”. За пів години рух поновили.

Карантинні обмеження у Полтавській та ще 4 громадах посилили до 17 квітня.

Система Orphus Поделиться на fb