Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під Полтавською ОДА підприємці вимагали не припиняти роботу речових ринків

1 квітня о 9:00 біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації відбувся мітинг працівників полтавських речових ринків. Близько 40 протестувальників вимагали від обласної влади не вводити карантинні обмеження, що передбачають закриття таких ринків.

Свої вимоги вони обґрунтовували тим, що Полтава офіційно не належить до “червоної” зони карантину.

“Головна вимога, щоб нам пояснили, якими критеріями керувались, приймаючи рішення про закриття ринків. Чи є якісь цифри, що дані території є місцями розповсюдження COVID-19, і якщо їх закрити ситуація нормалізується. Підприємці хочуть працювати. Хай будуть посилені протиепідеміологічні заходи, контроль за їх дотриманням і хай люди працюють і сплачують податки”, – розповів перший заступник голови споживчого кооперативу “Народна кооперація Полтавщина” Олександр Лещенко.

Свої вимоги протестувальники передали керівництву Полтавської ОДА.

Читайте також: За добу на Полтавщині зафіксували 812 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Нагадаємо, на Полтавщині посилили карантинні обмеження у Полтавській, Горішньоплавнівській, Миргородській, Лубенській та Гадяцькій громадах. Таке рішення прийняли на регіональній комісії ТЕБ і НС. Карантинні обмеження передбачають припинення роботи непродовольчих ринків.

Система Orphus