Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До 300-річчя Григорія Сковороди на Полтавщині планують реконструювати музей у Чорнухах

3 грудня 2022 року виповниться 300 років від дня народження філософа й поета Григорія Сковороди. Верховна Рада України прийняла постанову про відзначення цієї дати на державному рівні.

21 квітня у Лохвицькій міській територіальній громаді з робочим візитом побувала заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко. Разом з народними депутатами Анастасією Ляшенко та Максимом Березіним, селищним головою та представниками профільних департаментів обговорили заходи, які заплановані у зв’язку з ювілеєм, та окреслили попередній план дій щодо підготовки об’єктів соціальної сфери, повідомили у Полтавській ОДА.

Зокрема, делегація відвідала Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, галерею мистецтв, парк імені філософа, Центр культури і дозвілля, Лохвицький краєзнавчий музей  імені Г.С. Сковороди.

Читайте також: До 300-річчя Григорія Сковороди на Полтавщині планують відремонтувати два музеї

У планах зробити капітальний ремонт приміщення та прилеглої території комунального закладу “Центр культури і дозвілля”, картинної галереї та реконструкцію музею в Чорнухах.

Для заходів залучатимуться депутатські кошти. Полтавська ОДА ініціюватиме залучення коштів державного та обласного бюджетів. Обласним коштом планується повести культурно-масовий захід.  

Громада Лохвиці проведе благоустрій прилеглої території біля пам’ятника Григорія Сковороди. Там планують проводити ювілейні заходи обласного рівня.

 

 

 

 

ФОТО: Полтавська ОДА і Лохвицька міська рада

Система Orphus