Ви тут:
Суспільство Україна 

До 1 вересня пенсіонери мають обрати банк для отримання пенсій, – Мінсоцполітики

До 1 вересня пенсіонери мають змогу самостійно обрати банк для отримання пенсій та соціальних виплат.

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

“У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунку надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба”, – повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Доставка пенсій додому буде здійснюватися тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старше 80 років, хто за висновком ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.

“До 1 вересня людина може самостійно вибрати один із понад 40 уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідатиме її вимогам. Сьогодні вже майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно”, – поінформував заступник Міністра.

Якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку та поінформує громадян про це.

Система Orphus