Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дмитро Лунін розповів, коли запрацює новозбудований ЦНАП у Полтаві

Центр надання адміністративних послуг, який побудований біля Полтавської ОДА, передали на баланс області. Наразі вирішується питання про розміщення на першому та другому поверхах міського ЦНАПу. На третьому поверсі буде центр Дія.Бізнес.

Про це заявив під час пресконференції 13 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

“Уже є певні домовленості, він здаватиметься в оренду. Приїжджали представники міста й заступник, і керівник міського ЦНАПу, вони зараз набирають персонал, їм необхідно ще встановити меблі та комп’ютери. Я думаю, на це може знадобитися два-три місяці. А Центр підтримки підприємців “Бізнес.Дія” вже почне працювати після травневих свят”, – розповів Дмитро Лунін.

Також перший заступник голови Полтавської ОДА наголосив, що у кожній громаді області має бути свій ЦНАП.

“На сьогодні в області є 46 ЦНАПів, лише в 14 громадах їх немає. Цього року буде субвенція від Міністерства цифрової трансформації України. Знаю, що багато громад області вже подали заявки на її отримання. Плануємо відкрити ЦНАПи у кожній громаді”, – розповів Дмитро Лунін. 

Перелік послуг, які надають у ЦНАПах, щороку зростає. Є 143 основні послуги, але планують його розширити до 700 послуг. Наприклад, у Кременчуці надають 440 послуг.

Система Orphus