Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській області запрацює центр Дія. Бізнес

Відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві відбудеться на базі новозбудованого ЦНАПу й заплановане на літо 2021 року.

Про це заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у середу, 24 березня, під час презентації Стратегії розвитку Полтавщини на 2021-2027 роки, повідомили в Полтавській ОДА.

«Основне із завдань – підтримка підприємництва та створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Планується підготовка кадрів для малого й середнього бізнесу в трьох бізнес-інкубаторах та бізнес-центрах області, створення 60 центрів підтримки підприємництва на базі ЦНАПів у вигляді безкоштовних консультацій для підприємців, а також для осіб, які хочуть започаткувати власну справу та отримати фінансування», – зауважив Олег Синєгубов.

Новий офлайн-центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві представлятиме собою сучасну, комфортну та прогресивну локація, яка буде в поміч місцевому малому та середньому бізнесу. Підприємці зможуть отримати інформаційну, консультативну та освітню підтримку.

Нагадаємо, що зараз центри підтримки підприємців Дія.Бізнес працють у Харкові та Миколаєві, а також на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Система Orphus