Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Антитіла” переносять концерти на 2022 рік: яка ситуація з виступами на Полтавщині

В Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до 30 червня. Окремі області перебувають у “червоній” зоні карантину. Оцінивши усі ризики поширення коронавірусної інфекції під час масштабних концертів, гурт “Антитіла” вирішив перенести усі стадіонні концерти на 2022 рік.

Про це вони повідомили на своїй сторінці у фейсбук. Мова йде про концерти у Дніпрі, Тернополі, Рівному та Івано-Франківську.

“Це означає, що шоу “Hello” трансформується в більш масштабний проект, який ми починаємо готувати та втілювати вже зараз. Ми і надалі гарантуємо найкраще світлове шоу та звук світового рівня і чекатимемо нашу зустріч у некарантинному 2022 році. Наразі питання здоров’я та безпеки українців – на першому місці”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у 2021 році гурт запланував концерти на Полтавщині – у Диканьці (15 травня), Лохвиці (17 травня), Пирятині (16 травня) і Миргороді (3 червня) – які відбудуться у сільських і районних будинках культури. 

“Антитіла” повідомили, що концерти в невеликах залах цього року все-таки відбудуться, як тільки дозволить епідситуація.

“Концерти в невеликих залах обласних та районних центрів відбудуться цього року, як тільки це дозволить ситуація. З дотриманням дистанції, 50% наповненням залу та всіх карантинних обмежень. Частину концертів ми дамо влітку, а решту – восени”, – повідомили у гурті.

Усі квитки на концерти гурту “Антитіла” можна придбати на Karabas.com.

Система Orphus