Ви тут:
Суспільство Україна 

За добу в Україні зробили щеплення майже 3 тисячам людей

На 4 березня за минулу добу в Україні зробили щеплення 2 913 особам.

Від початку кампанії щеплено 12 481 людина, повідомили у Telegram-каналі “Коронавірус_інфо”.

У Полтавській області за добу зробили 70 щеплень.

Нагадаємо, зараз в Україні триває перший етап вакцинації від COVID-19, під час якого щеплюють медиків; працівників лабораторій та “швидких”; людей, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо); працівників спеціалізованих закладів (інтернатів, будинків для осіб похилого віку тощо); військовослужбовців.

Зверніть увагу: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. Роботодавець самостійно внесе вас до списків та повідомить про дату щеплення. Пам’ятайте, що запис до листа очікування не є записом до лікаря.

Записатись у чергу на вакцинацію можна через “Дію” – мобільний застосунок або портал. Потрібно зареєструватись у кабінеті громадянина; у розділі послуги обрати “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”; вказати, чим займаєтесь, та обрати  місто, у якому будете вакцинуватися. Після підтвердження запису потрібно стежити за сповіщеннями в “Дії”.

 

 

Система Orphus