Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас вакцинувався від COVID-19

Президент України Володимир Зеленський отримав першу дозу вакцини CoviShield, закупленої в Індії.

У вівторок, 2 березня, президент України Володимир Зеленський отримав першу дозу щеплення від COVID-19. Це відбулося під час робочої поїздки на Донбас. Про це глава держави повідомив у себе в Twitter.

Читайте також: З 1 березня українці можуть записатися через Дію на вакцинацію від COVID-19

Він зазначив, що для процедури була використана закуплена в Індії вакцина CoviShield, яка виробляється за офіційною ліцензією розробників з британського Оксфордського університету та фармакологічної компанії AstraZeneca.

“Вакцина дозволить нам знову жити без обмежень”, – вказав Зеленський.

У себе на сторінці в Instagram він також закликав громадян записуватися в чергу на щеплення через додаток “Дія”.

На сайті Офісу президента зазначили, що глава держави зробив щеплення на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

Військовослужбовці, з якими вакцинувався Президент, розповіли, що перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. Після щеплення всі почувалися добре.

Перед щепленням Глава держави дав письмову згоду на отримання вакцини. Володимиру Зеленському повідомили про можливий побічний ефект – підвищення температури.

«Щеплення обов’язкове. Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Незважаючи на те, що я перехворів на COVID-19, у мене рівень антитіл дуже низький», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що вакцинація допоможе подолати пандемію та повернутися до звичайного способу життя.

«Я вважаю, що ця вакцина (Oxford/AstraZeneca (Covishield). – Ред.) якісна, вона одна з найкращих у світі. Побороти COVID-19 тільки засобами захисту остаточно неможливо. Вакцинуватися доведеться. Я вважаю, що вакцина – це реальний шлях повернення до нормального життя», – зазначив Глава держави.

Нагадаємо, напередодні міністра охорони здоров’я Максим Степанов першим із чиновників зробив щеплення від COVID-19.

 

Система Orphus