Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Святкування 30-річчя незалежності України буде унікальним, – Ткаченко

24 серпня 2021 року в Україні відзначатиметься 30-а річниця проголошення незалежності.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, що вже створений оргкомітет, є чіткий план святкування. Події відбуватимуться не лише 24 серпня, а й впродовж усього року.

Про це він розповів на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”.

“Ми відсвяткували та, я сподіваюсь, достатньо активно, оскільки про це говорять запити в Google, 150-річчя Лесі Українки. Була виставка, яка позавчора зачинилася. Коли її відвідали понад 30 000 людей за два тижні в межах карантину — це достатньо хороші цифри. Головне, що вона була сучасною. Вона була адекватною, мультимедійною. Ми розуміли, що 3D-версія виставки буде жити в цифровому середовищі. Варто згадати про святкування 150 років Стефаника. Це теж дата, яка буде відзначатися найактивніше. Я радий, що, на відміну від багатьох інших подій, які у нас робляться останньої миті, є чіткий план святкування 30-річчя незалежності України, є оргкомітет. Події будуть відбуватися не тільки 24 серпня, а й впродовж всього року, за які будуть відповідати різні міністерства, обласні державні адміністрації. Найближчим часом буде офіційне засідання оргкомітету, де всі ці заходи будуть визначені. Ми над ними активно працюємо. І я вважаю, що такого святкування ще ніколи не було”, – розповів Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, раніше у Міноборони повідомляли, що на святкування 30-річчя незалежності України планується проведення кінного параду на Хрещатику та річкового військового параду Дніпром.

Система Orphus