Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині від COVID-19 вакцинували 480 медпрацівників

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак розповів про хід першого етапу вакцинації на Полтавщині.

Область отримала 19 300 доз вакцин Oxford/AstraZeneca Covishield Індійського виробника. Першими щеплення отримують медики, що працюють із хворими на COVID-19, бригад швидкої допомоги, співробітники лабораторій, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці в ООС.

Вакцинацію проводять працівники однієї мобільної бригади, які раніше пройшли відповідне навчання. Наразі інші бригади завершують навчання, повідомили у Полтавській ОДА.

“Мобільною бригадою проведено щеплення у Полтаві, Кременчуці, Лубнах та Гадячі. Сьогодні спеціалісти працюють у Миргороді. Станом на ранок 5 березня проведено щеплення 480 медичних працівників. В середньому бригада здійснює 70 щеплень за зміну”, – розповів Віктор Лисак.

Нагадаємо, за добу в Україні зробили щеплення майже 3 тисячам людей.

За останні кілька днів, кількість захворювання на COVID-19 збільшилася, як в Україні в цілому так і в Полтавській області зокрема. Також, збільшилася кількість захворювання серед дітей.

“Наразі ми можемо говорити про третю хвилю захворюваності, кожного дня все більше територій України потрапляють до “червоної” зони. Крім того, з мутацією вірусу виникла ще більша можливість інфікування. Саме тому для нас так важливо провести вакцинування та захиститися від хвороби. Вакцини в області достатньо!”,– наголосив директор Департаменту охорони здоров’я.

Читайте також: Супутні захворювання та ослаблений імунітет: Ляшко розповів про протипокази до вакцини CoviShield

Також активно проводяться роботи зі забезпеченням ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини та забезпечення пацієнтів киснем.

Система Orphus