Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

На Полтавщині кожен споживач природного газу має укласти договір на постачання, – Греков

Нині понад 400 тисяч домогосподарств Полтавщини отримують природний газ за механізмом постачальника “останньої надії” (ПОН).

Згідно із законодавством, цей механізм діє 60 днів. Продовження такого терміну не передбачено. Тому споживачам потрібно самостійно обрати постачальника газу та укласти з ним договір. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

“Законодавством передбачені 60 днів дії цього механізму: без договору споживач, який втратив постачальника, може отримувати газ від постачальника “останньої надії”. Приміром, у Лубнах ці 60 днів закінчуються вже 13 квітня. Тобто, через три тижні закінчується дія даного механізму. Тож протягом трьох тижнів споживачі мають обрати собі постачальника газу і укласти з ним відповідні договори. Це може бути будь-яка газопостачальна компанія з п’ятдесяти, які діють на ринку України. Якщо спливають 60 днів, то далі в законодавстві продовження цього механізму не передбачено. Автоматично, без подання заяви на приєднання, договори не з’являться. Таким чином, кожен споживач має укласти договір, щоб мати можливість користуватись газом”, – розповів Євген Греков.

Нагадаємо, у березні через значні фінансові втрати “Полтавагаз збут” не обслуговує споживачів. Втім, з 1 квітня підприємство відновить постачання природного газу.

Система Orphus Поделиться на fb