Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани випускатимуть патрони для НАТО

Продукція Кременчуцького патронного заводу «Спецтехномаш» викликала великий інтерес на міжнародній виставці озброєння IDEX-2021, яка пройшла наприкінці лютого в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомила прес-служба заводу.

Директор «СТМ» Сергій Гончар сказав, що на виставці провели десятки переговорів з потенційними замовниками з різних країн. І завод очікує нових закордонних контрактів.

Наш завод – єдиний в Україні. Ми успішно конкуруємо на світовому ринку високотехнологічної продукції, виготовляємо обладнання для виробництва військових патронів для замовників з країн НАТО. Сподіваємось, що наші можливості викличуть інтерес і в Україні, – відзначив Гончар.

Він сказав, що найближчим часом завод «СТМ» почне виробництво гільз та куль, а згодом – повний цикл із виробництва патронів, в тому числі мисливського та спортивного призначення. Більша частина планується на експорт.

За словами директора підприємства, Кременчуцький завод «СТМ» є соціально відповідальним підприємством, передає Кременчуцька газета.

Читайте також: Льотчиків-випробувачів в Україні готують за стандартами НАТО

Зараз на заводі працевлаштовані майже 150 людей, у нас багато фахівців з унікальним досвідом. Але це лише перший етап – із запуском нових виробництв ми будемо збільшувати кількість працівників. Також плануємо підтримувати соціальні проекти, – наголосив керівник заводу.

Система Orphus