Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інститут розвитку Кременчука відкриває нові можливості для молоді у спілкуванні з цікавими співрозмовниками

24 березня з учнями Кременчуцького ліцею № 10 “Лінгвіст” і студентами-перекладачами Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського спілкувалися індонезійські дипломати – Надзвичайний і Повноважний Посол, професор, доктор Юдді КРІСНАНДІ і Міністр-радник Посольства Республіки Індонезія в Україні пані Ерна ХЕРЛІНА.

До учасників, які перебували в офісі Інституту розвитку Кременчука, в режимі он-лайн приєдналися ліцеїсти Полтавського обласного ліцею “Політ”, Кременчуцького льотного коледжу НАУ, школярі, студенти з Олександрії, Конотопа, Світловодська та Києва, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Пан Посол доктор Юдді Кріснанді тепло привітав учасників індонезійською мовою. Він розповів про себе і запросив учасників відеоконференції відвідати посольство після закінчення карантину.

Інша частина відеоконференції відбувалася англійською мовою.

Представники Кременчуцького ліцею № 10 “Лінгвіст” розповіли про Кременчук: коротко про історію, економіку і досягнення нашого міста. Учні задавали питання англійською мовою.

Міністр-радник пані Ерна Херліна презентувала Індонезію, коротко розповівши про географію, культуру, природу і традиції своєї країни, а також відповіла на питання ліцеїстів.

Організатори висловлюють сердечну вдячність Пану Послу та Пані Міністру-Раднику за приділений час та їх сердечну теплоту і відкритість.

Сердечна подяка і співробітнику Посольства Республіки Індонезія в Україні, кандидату філологічних наук, Пану Прабово Хімовану за сприяння в організації відеоконференції.

Система Orphus