Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Басейн у Полтаві та міст у Кременчуці: проєкти “Великого будівництва”, які активно реалізовуються на Полтавщині

Серед пріоритетних напрямів реалізації програми “Велике будівництво” в Полтавській області у 2021 році – нові дороги, зведення нового мосту в Кременчуці та добудова басейну у Полтаві.

Із настанням сприятливих погодних умов ця програма набуває активної фази. Про це 15 березня повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, пише Полтавська ОДА.

На будівництво басейну у м. Полтава по вулиці Петра Юрченка з обласного бюджету було виділено 27 млн грн

“Для завершення будівництва басейну необхідно залучити ще 105 мільйонів гривень. Ми плануємо брати учать у конкурсному відборі Міністерства молоді та спорту, для того щоб залучити державні кошти у повному обсязі”, – повідомив Олег Синєгубов.

 

За його словами незабаром розпочнеться будівництво Кременчуцького мосту,  зараз тривають розробка проєктно-кошторисної документації та стадія підготовчих робіт. Новий міст стане частиною обходу на державній автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь. Служба автодоріг Полтавської області вже уклала договір із турецькою компанією на суму 11 млрд 248 млн 700 тис. грн. Згідно з договором термін будівництва становить 48 місяців. Мостовий обхід складатиметься з під’їзних шляхів та безпосередньо вантового мосту. 

Система Orphus