Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

«Новий міст у Кременчуці – наймасштабніший проєкт «Великого будівництва», – Олег Синєгубов

В області триває підготовка до початку зведення нового мосту в місті Кременчук у межах програми «Велике будівництво».

Новий міст стане частиною обходу на державній автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначає, що зараз тривають розробка ПКД і стадія підготовчих робіт.

«Зведення нового мосту в Кременчуці – серед пріоритетів програми «Велике будівництво». Реалізація цього амбітного й унікального проєкту зрушила з місця за підтримки Президента Володимира Зеленського. Очікуємо, що повний проєкт мосту буде готовий на початку вересня», – зазначає Олег Синєгубов.

Він додає, що при Полтавській ОДА створили й провели перше засідання робочої групи, яка координуватиме вирішення супутніх питань, які виникатимуть під час будівництва мосту. До групи ввійшли представники органів місцевого самоврядування, всі служби, організації, установи, дотичні до зведення об’єкта.

«Проєкт надзвичайно складний, тому і вимагає хорошої командної роботи, координації дій на місцях. Важливо, щоб сили підрядника йшли на будівництво, а не на розв’язання бюрократичних питань. Такий майданчик комунікації при ОДА показав свою ефективність, коли область втілювала в життя низку важливих завдань: від будівництва маленьких амбулаторій, реконструкції приймальних відділень до зведення нового обласного кардіоцентру, будівництва трас Н-31, М-03 та об’їзної дороги навколо Полтави», – наголошує Олег Синєгубов.

Будуватиме міст турецька компанія «Догуш Іншаат ве Тіджарет Анонім Шіркеті». Служба автодоріг Полтавської області вже уклала з нею договір на суму 11 млрд 248 млн 700 тис. грн. Згідно з договором термін будівництва становить 48 місяців, починаючи з 2021 року. Мостовий обхід складатиметься з північних і південних під’їзних шляхів та безпосередньо вантового мосту. Довжина останнього становитиме 820 м, довжина естакади – 1,9 км, загальні дорожні роботи – 5,4 км.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов резюмує, що будівництво мосту в Кременчуці є важливою економічною та соціальною ініціативою для Полтавщини.

«Це інвестиції, нові робочі місця, гарний майданчик, де можуть проходити практику студенти вишів та учні профтехучилищ. Також нашою принциповою позицією є сплата податків до місцевих бюджетів. Така вимога в нас до будь-яких інвесторів, які працюють на Полтавщині», – сказав Олег Синєгубов.

Система Orphus