Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном

5 лютого о 10:00 у приміщенні ПОКП “Аеропорт Полтава” розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про звіт в.о. генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» О. Олексенка:
1.1. Про фінансовий результат діяльності підприємства за 2020 рік.
1.2. Про план роботи на 2021 рік.
1.3. Про стан мереж підприємства. Проведення капітальних ремонтних робіт мереж. Інші заходи з утримання мереж у задовільному стані.

2. Про звіт генерального директора КП ПОР «Полтававодоканал» В. Воротинцева:
2.1. Про фінансовий результат діяльності підприємства за 2020 рік.
2.2. Про план роботи на 2021 рік.
2.3. Про стан мереж підприємства. Проведення капітальних ремонтних робіт мереж. Інші заходи з утримання мереж у задовільному стані.

3. Про інформацію голови правління АТ «Полтаваобленерго» Р. Стройного щодо:
3.1. постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 483» стосовно відтермінування стрімкого зростання тарифу для населення до 31.03.2021 і втрати споживачами пільгової ціни за перші 100 квт/міс.
3.2. щодо стягнення орендної плати за користування опорами електричних мереж з міських, сільських, селищних рад, розташованих на їх територіях.

4. Про звіт директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації П. Кропивки «Про виконання показників бюджету Полтавської області у 2020 році» (із зазначенням перевиконання або недовиконання дохідної частини бюджету, пропозиції щодо перерозподілу вільних лишків у разі перевиконання).

5. Про інформацію начальника Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області О. Лаврова:
5.1. щодо стану справляння надходжень податків і зборів до обласного бюджету у 2020 році
5.2. щодо очікуваних надходжень у 2021 році (у розрізі надходжень податків, платежів і зборів з конкретизацією джерел надходжень).

6. Про скасування дозволу директору Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації П. Кропивці у межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету Полтавської області на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

7. Про звіт в. о генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» В. Окари про виконання Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за 2017 ‒ 2020 роки.

8. Про перегляд Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 ‒ 2023 роки.

9. Про інформацію директора Агентства місцевих доріг О. Басана:
9.1. щодо протяжності та розташування доріг у Полтавській області, на яких проведено ямковий і капітальний ремонти, щодо суми витрачених коштів з обласного бюджету, місцевих бюджетів по співфінансуванню, вартості 1 кв. м (при ямковому ремонті), 1 км дороги.
9.2. про плани робіт на 2021 рік.

10. Про звіт в.о. директора ПОКВКП «Полтавапаливо» М. Горященка про діяльність підприємства за 2020 рік.

11. Про звіт директора ОКІА «Новини Полтавщини» Ю. Ніколаєва про діяльність агентства за 2020 рік.

12. Про включення житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

13. Про створення комунального закладу фізичної культури і спорту Полтавської обласної ради на базі Кременчуцького професійного хокейного клубу.

14. Про будівництво льодового залу у м. Полтаві за кошти ДФРР.

15. Про лист Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо проведення комісійної перевірки правомірності використання керівним складом в/ч А0312 виділених обласним бюджетом коштів.

16. Про лист ТОВ «Спортек і К» щодо відновлення дорожнього покриття по вул. Ковпака у м. Полтаві.

17. Про лист ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо погодження спрямування частини чистого прибутку в 2021 році на розвиток власної матеріально-технічної бази.

18. Про лист управління майном обласної ради щодо надання дозволу ТОВ «Овея» на проведення капітального ремонту та здійснення невід’ємних поліпшень в приміщенні орендованої будівлі, розташованої за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 76.

19. Про листи управління майном обласної ради щодо:
19.1. продовження Громадській спілці «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО» терміну дії договору позички приміщень в адмінбудинку по вул. Пушкіна, 115, м. Полтава.
19.2. продовження Полтавському апеляційному суду терміну дії договору позички приміщень в будівлях по вул. Соборності, 18, вул. Соборності, 24, м. Полтава та гаражів по вул. Соборності, 18.

20. Різне.

Система Orphus