Ви тут:
Суспільство Україна 

Вся діяльність Парламенту була спрямована на 4 основні блоки, – Стефанчук про боротьбу з COVID-19

Верховна Рада прийняла 20 законопроєктів для подолання коронавірусної кризи.

Про це розповів перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».

Читайте також: Україна доволі успішно і непросто, але долає виклик, який став неочікуванним для цілого світу – СOVID-19, – Шмигаль

Він наголосив, що парламент прийняв план законопроєктної діяльності на 2021 рік.

«Перший випадок коронавірусу в Україні був діагностований 3 березня 2020 року. А вже 17 березня був прийнятий перший законодавчий акт, який стосувався подолання коронакризи. Два тижні необхідно було парламенту для того, щоб пройти ad hoc усі процедури, сформувати перший пакет реакцій на коронакризу. Я вважаю, що парламент вирішив цю задачу. Я хочу зазначити, що парламентом були прийняті 20 законодавчих актів і постанов Верховної Ради України, які спрямовані на різні етапи подолання коронавірусної кризи в державі», – розповів Руслан Стефанчук.

Читайте також: Україна домовилася про постачання 4 вакцин від COVID-19, – Зеленський

Він зазначив, що вся діяльність парламенту була спрямована на 4 основні блоки:

«Перший блок – це протидія коронавірусній кризі. Це рішення парламенту, які стосувалися зменшення питань щодо продажу масок, щодо продажу антисептичних засобів тощо. Другий блок – це боротьба з коронакризою. Це нові правила, які ми встановлювали для того, щоб ця робота була максимально ефективною. Я думаю, що вчора під час першої панелі Міністр охорони здоров’я все вам детально розповів. Третій блок – це захист медиків. Там також був прийнятий цілий ряд важливих законодавчих вирішень питань. Це і від 300% надбавки, і 750% надбавка у разі смерті, це фактичне прирівнювання медиків до учасників бойових дій за виплатами, і цілий ряд інших нюансів. Останній блок – це допомога економіці. Було прийнято рішення про одноразову виплату 8000 гривень фізичним особам-підприємцям. І питання, які стосувалися звільнення від сплати єдиного соціального внеску для фізичних осіб підприємців. А для фізичних осіб підприємців першої групи воно буде діяти до травня наступного року», – додав Руслан Стефанчук.

Система Orphus