Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді обирають місця для велопарковок та СТО

Станції техобслуговування та велопарковки планують встановити у місцях, де буде великий потік людей, велосипедистів, де наявні камери відеоспостереження. Попередньо визначилися, що це території біля Центру надання адміністративних послуг та центрального перехрестя, але остаточне рішення ще не прийнято.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

У межах реалізації проєкту “Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19” відбулося засідання Робочої групи з питань реалізації цієї ініціативи.

Начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, координатор проєкту в Миргороді Тетяна Усик розповіла про етапи та заходи реалізації проєкту. Він передбачає встановлення стійок муніципальних велопарковок та станцій технічного обслуговування (вело СТО). Під час їх розгляду та консультації з експертами Проєкту зійшлися на думці, що такі станції потрібні у місцях, де буде великий потік людей, велосипедистів, де наявні камери відеоспостереження, а також, щоб земля була у комунальній власності громади.

Також обговорили тендерні процедури щодо виготовлення світловідбивачів з логотипами ПРООН і ВелоМиргород та матеріалів для промоції велоруху.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus