Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах вручили літературно-мистецьку премію імені Володимира Малика

У Центрі творчості Лубенської громади відбулися урочистості з нагоди вручення літературно-мистецької премії імені Володимира Малика та 100-річчя від дня народження письменника (із дотриманням карантинних обмежень).

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

На початку урочистостей переглянули уривок із документального фільму «Лицар слова, добра і любові», створеного лауреатами премії імені Володимира Малика 2002 року – заслуженим журналістом України Ніною Малій та оператором телеканалу «Лубни» Олександром Кузьмінським.

У номінації «Краєзнавство та народна творчість» нагородили Миколу Пшинку (смт. Котельва) за книги: «Котелевський край: природа, історія, люди» та «Розвиток освіти на Котелевщині»;

авторський колектив у складі: Віталій Глінський, Михайло Лось, Вікторія Біліченко та Віктор Шишацький (м. Орлик Полтавський р-н) за збірник історико-краєзнавчих нарисів «Орлик і орляни».

У номінації «Література та публіцистика» лауреатом премії визнано одного автора – Віктора Стуса (Автономна Республіка Крим, Україна, м.Сімферополь) – за книгу «Ідеальне кохання».

У номінації «Краєзнавство та народна творчість». Авторський колектив у складі: Віталій Глінський, Михайло Лось, Вікторія Біліченко та Віктор Шишацький (м. Орлик Полтавський р-н) за збірник історико-краєзнавчих нарисів «Орлик і орляни».

У номінації «Мистецтво та монументальна скульптура» лауреатом визнано Костянтина Бобрищева (с. Кобеляки) за фотосесеї «В серці кричить війна».

Лауреатів премії В. Малика 2020 року вітав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко. Він вручив грамоти лауреатам. Долучилися до вітань на адресу цьогорічних переможців премії ім. В. Малика народний депутат України Костянтин Касай, в.о. голови РДА Сергій Сіряченко та почесні гості з Макарівщини.

Фото: Лубенська міськрада

 

 

Система Orphus