Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Біликах хочуть відродити цукровий завод

У Козельщині відбулася зустріч Білицького селищного голови Миколи Скрильника та директора ТОВ Агрофірми «Добробут» Ігоря Літвінова. Вони обговорювали наболіле питання для мешканців громади – продовження господарської діяльності ТОВ «Цукорагропром» ВП «Кобеляцький цукровий завод».

Як пишуть на сторінці «Слово Білицької громади», Микола Скрильник наголосив про зацікавленість громади в роботі бюджетоутворюючого підприємства, в якому працевлаштовано близько 500-800 мешканців громади, в залежності від сезону.

При цьому, громада не стоїть осторонь проблем бізнесу та готова до діалогу щодо надання допомоги у вигляді тимчасового зменшення податкового навантаження, перегляду орендних відносин, сприянні у вирощуванні цукрового буряку місцевими сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами.

Вказані пільгові заходи у фінансовому плані не зашкодять громаді в цілому, адже Білицька селищна рада є отримувачем 60% податку з доходів кожної працевлаштованої особи, та за умови роботи цукрового заводу надходження до місцевого бюджету у вигляді ПДФО будуть перевищувати орендну плату та всі інші податки.

За результатами зустрічі були досягнуті попередні домовленості щодо співпраці органу місцевого самоврядування та товариства «Цукорагропром». Директор Літвінов І.О. зауважив, що наразі товариством розробляються розрахунки потреби в сировині на 2021 рік для запуску потужностей, вигідні пропозиції сільськогосподарським підприємствам задля заохочення їх до вирощування цукрового буряку, прозорі та зрозумілі правила прийому сировини для суб’єктів господарювання.

Після підготовки вказаних документів, вони будуть надані для відому та розгляду до Білицької селищної ради.

Система Orphus Поделиться на fb