Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Створення консультативного органу голів облрад допоможе вирішити питання тарифів, – Біленький

16 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко зустрілися з громадськістю щодо питання тарифів на комунальні послуги.

Представники громадськості під час зустрічі хотіли дізнатись чи винесені питання про тарифи на комунальні послуги на сесію Полтавської облради, яка відбудеться 23 лютого.

“Минулої зустрічі ми взяли надані вами документи на опрацювання. Ми домовились, що вивчивши їх, сформуємо проєкт рішення сесії і ознайомимо вас з ним. На сесію ці питання ми винесемо”, – сказав Олександр Біленький.

Він нагадав присутнім, що перше звернення обласної ради було прийняте ще на сесії у грудні минулого року.

“Вже на сесії 14 січня ми прийняли більш ширше звернення. З переліком конкретних вимог. А не просто — накладення мораторію на підвищення тарифів”, – зазначив Олександр Біленький.

Обговорили учасники наради й необхідність прозорого формування тарифів та необхідність проведення перевірки щодо господарської діяльності “Полтавагаз” та інших облгазів.

“Звертатись обласна рада може до будь-кого з будь-якими питаннями. Але це не означає, що буде результат, що те чи інше питання вдасться зрушити з місця. Тому, плануємо створити консультативний орган, до якого ввійдуть голови різних обласних рад. В нас вже підписано вісім меморандумів з обласними радами. Цього тижня маю зустрітися головами Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад. Піднімаючи важливі питання разом, в нас буде більше шансів на їх вирішення”, – сказав Олександр Біленький.

Одним з нагальних питань було передача газорозподільних мереж на баланс громад, області та держави.

“По-перше — це питання не одного дня. Для його вирішення потрібно вносити відповідні законодавчі зміни. По-друге, це питання потрібно досконало вивчити, адже не кожна громада зможе взяти на баланс мережі”, – додав Біленький.

Представники громадськості акцентували увагу на тому, що мережі мають бути державні.

Система Orphus