Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Повернення адаптивного карантину: як працюватимуть заклади освіти

Уряд ухвалив нові зміни, які стосуються рівнів епідемічної небезпеки.

Яким чином в таких умовах працюватимуть заклади освіти повідомив Міністр освіти і науки Українм Сергій Шкарлет.

“Із 22 лютого на всій території України встановлюється “жовтий” рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів)”, – наголосив Міністр.

Він уточнив, що “червоний” рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я.

“У разі встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання. Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Система Orphus