Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавці сплатили майже 522 млн грн ПДВ до Державного бюджету, – Наталія Новоженіна

На сьогодні платники податків регіону сплатили до Державного бюджету 521,6 млн.грн. податку на додану вартість, що на 49,2 млн.грн. більше надходжень за відповідний період 2020 року.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна.

На 1 січня найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 161 млн. гривень. Від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м.Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло 115,5 млн. гривень., Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 65,3 млн. гривень.; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 51,6 млн. гривень.; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів –  38,7 млн. гривень. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 58,6 млн.гривень., Карлівського, Машівського та Чутівського – 30,8 млн. гривень.

«За січень 2021 року юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 20,2 млн. гривень», – підкреслила заступник начальника Головного управління ДПС в Полтавській області.

Система Orphus