Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавафарм”, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та виплати медикам: відбулось засідання профільної комісії облради

Депутати Полтавської обласної ради планують внести зміни до рішення сесії від 29 грудня 2020 року “Про реорганізацію КЗ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради”.

17 лютого постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення за участі першого заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка, заступників голови Полтавської обласної ради Олега Бєлоножка та Олексія Чепурка, заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижиченко підтримала проєкт рішення щодо внесення змін.

“Робоча група напрацювала зміни до рішення, яке було прийнято 29 грудня. Рішенням ми залишимо можливість перебування 20-ти дітей у Центрі, що знаходиться у Полтаві та 40 дітям — у Гадячі. На сьогодні це рішення, яке має задовольнити всіх, в першу чергу комфортно має бути дітям. Всі знають, що відбувалося в Центрі. Оцінку тому, що сталося мають дати правоохоронні органи”, – повідомив Олексій Чепурко.

За його словами, колективи Центру та дитячого будинку пройдуть переатестацію і до роботи будуть допущені лише ті, хто не мав відношення до того, що там відбувалося і ті, хто пройде переатестацію.

Також під час сесії депутати планують прийняти звернення до міського голови Полтави щодо необхідності створення Центру, який буде обслуговувати Полтавську територіальну громаду.

Читайте також: Полтавська облрада планує приєднати область до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Комісія підтримала проєкт рішення про внесення змін до Порядку проведення виплати одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Зокрема, йдеться про внесення правки щодо надання такої допомоги не лише медикам стаціонарних відділень, а й екстреної медичної служби та амбулаторних. Нагадаємо, у грудні комісія прийняла рішення про доцільність виключення з переліку документів для отримання матеріальної допомоги з обласного бюджету акт розслідування (Н1).

Крім того, комісія заслухала звіт директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці Юрія Радченка, погодила продовження його трудового контракту строком на три роки та звіт директора Гадяцького геріатричного будинку-інтернату Анатолія Артеменка й погодила продовження трудового контракту строком на п’ять років.

Підтримали члени комісії й проєкти рішень про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, про погодження розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку обласних громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, про визначення ПОКП “Полтавафарм” таким, що надає соціально важливі послуги.

Комісія розглянула звернення Кременчуцької та Хорольської міських рад про передачу майна з цільовим використанням “Полтавафарм”, яке розташовано у їхніх громадах.

Голова комісії Олександр Кудацький доручив Управлінню майном обласної ради розробити проєкт рішення про передачу з цільовим використанням у власність Кременчуцької та Хорольської громад майна “Полтавафарм”, яке розташоване на території цих громад.

Система Orphus