Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

НКРЕКП затвердила тарифи на послуги розподілу газу для “Гадячгаз”, “Лубнигаз” та “Полтавагаз”

Згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), максимальна вартість доставки одного кубометра газу на Полтавщині складатиме 1,79 грн. Для споживачів АТ “Полтавагаз” – 1,78 грн, АТ “Лубнигаз” – 1,79 грн, ПрАТ “Гадячгаз” – 1,66 грн.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На засіданні, яке відбулося 30 січня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг переглянула тарифи на послуги розподілу природного газу для 13 операторів газорозподільних систем.

Зокрема, тарифи були переглянуті для ПРАТ “Гадячгаз”, АТ “Закарпатгаз”, АТ “Івано-Франківськгаз”, АТ “Лубнигаз”, ПрАТ “Мелітопольгаз”, АТ “Миколаївгаз”, АТ “Полтавагаз”, ПрАТ “Тернопільгаз”, АТ “Тисменицягаз”, ПрАТ “Уманьгаз”, АТ “Харківгаз”, АТ “Чернівцігаз”, ТОВ “Газовик”.

“Для “Лубнигаз” ціна зменшилася на 27%,  адже тариф на доставку для жителів укрупненого Лубенського району був одним із найвищих в Україні”, – йдеться у повідомленні облдержадміністрації.

Нагадаємо, “Нафтогаз України” встановив на лютий ціну газу для населення в розмірі 6,86 грн за кубометр. 3 1 лютого для побутових споживачів “Полтавагаз збут” та “Лубнигаз” газ коштуватиме 6 999 грн за 1000 м.куб. Згідно з рішенням (НКРЕКП, максимальна вартість доставки одного кубометра газу складатиме 1,79 гривні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus