Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочалась виплата адресної допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав

На Полтавщині розпочали виплату разової адресної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав з нагоди Дня виведення військ з Афганістану.

Про це повідомила на сторінці у фейсбук директор Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

За її словами, на особливому контролі в області перебуває питання соцзахисту родин загиблих ветеранів війни.

З метою підвищення рівня соціального захисту, надання додаткових соціальних гарантій пільговим категоріям населення, в області продовжено реалізацію заходів обласної Комплексної соціальної програми.

До Дня виведення військ з Афганістану, що відзначається українським суспільством щороку 15 лютого, органами соціального захисту населення, згідно обласної Комплексної соціальної програми розпочато виплату разової адресної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав.

За ініціативи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з 2021 року розмір зазначеної виплати збільшено до 3 тис грн. Зазначена виплата в області буде проведена 304 членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій.

Виплата коштів здійснюється через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку.

Звертатися до органів соціального захисту та надавати будь-які документи не потрібно. Вся необхідна робота з нарахування та виплати одноразової допомоги проведена на рівні Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Читайте також: Виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань: роз’яснення Управління Держпраці Полтавщини

З метою соціальної підтримки вищевказаної категорії громадян та надання додаткових соціальних гарантій з обласного бюджету обласною Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки додатково передбачено й інші соціальні гарантії.

 

 

 

ФОТО: rbc.ua

Система Orphus