Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині райради прийняли рішення про передачу комунального майна по 99% об’єктів, – Греков

На Полтавщині районні ради прийняли рішення про передачу комунального майна по 99% об’єктів, територіальні громади – про прийом на баланс – по 98,2%.

Про це повідомив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков у фейсбуці.

“Півтора місяця триває відповідна робота, і вона вже має бути завершена. Органи місцевого самоврядування – і райради, і територіальні громади – як безпосередні учасники цього процесу повинні чітко усвідомлювати, що це – зона їх відповідальності, як за прийняті рішення, так і за затягування з передачею майна”, – написав Євген Греков.

Полтавська облдержадміністрація долучилася до роботи з передачі майна як координатор.

“Ми провели низку координаційних нарад – і в грудні торік, і на початку січня 2021-го. Оперативно обмінювалися інформацією і проблемними питаннями. Ще на перших засіданнях наголошували, що потрібно не допустити ситуації, щоб із 1 січня заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, які станом на початок року юридично ще не були передані у власність тергромад, залишилися без джерел фінансування. У ручному режимі по низці таких об’єктів ми вирішували питання тепло-, газо-, електропостачання”, – додав Греков.

Заступник голови облдержадміністрації додав, що основна частина об’єктів уже передані у власність громад.

Нагадаємо, у Полтавській області 94% об’єктів передані зі спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальних громад.

Фото: фейсбук

Система Orphus