“Ліверпуль” програв “Манчестер Юнайтеду”: Клопп задумався про розпродаж гравців

Чинний чемпіон країни завдяки провальним останнім 30 хвилинам програв команді Олександра Зінченка.

Як повідомляє 24 канал, все найцікавіше у грі сталося у другій 45-хвилинці.

Перша ж атака після перерви завершилася взяттям воріт. Зінченко просунув м’яч уперед, відібравши у Фірміно. Далі Стерлінг вивів Фодена на удар, Гюндоган добив у порожні ворота після сейву Аліссона. Александр-Арнольд ідеальною діагоналлю вивів на удар Джонса. Стоунз допоміг Едерсону, підставивши коліно. Діаш помилився, схопивши Салаха за руку. Сам же Мохамед реалізував пенальті, перервавши суху серію Манчестер Сіті у понад 6 матчів.

Розіграш штрафного, подача Фодена – гол Стоунза, скасований через офсайд. VAR перевірив – справді, положення поза грою. Не біда, адже допоміг чужий. Аліссон двічі поспіль начудив. Зінченко спочатку зіграв на перехопленні, а потім Фоден підхопив другу хвилю атаки. Блискучий прохід у лицьову і пас на порожні ворота. Гюндоган і тут був на межі краху, але від поперечки снаряд таки залетів у сітку. Ще одна помилка Ліверпуля під пресингом, і Бернарду Сілва виводить на порожні ворота вже Стерлінга. Жезус знаходить дальнім пасом Фодена, той розстрілює Аліссона – 1:4.

Як повідомляє The Athletic, влітку Ліверпуль спробує продати низку виконавців першої команди, а також тих, хто наразі перебуває в орендах в інших клубах. Якщо важко назвати важливими виконавцями Груїча, Вілсона, Оджо та Аріана, то Оріджі та Шакірі регулярно отримують шанси у Юргена Клоппа.

Зазначається, що найближчі місяці також стануть важливими для Набі Кейта та Алекса Окслейд-Чемберлена. Вони ніяк не можуть знову вийти на свій високий рівень, тому клуб може розглянути трансферні пропозиції від інших команд.