Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Футболісти з Полтавщини вийшли до півфіналу Меморіалу Макарова

“Олімпія” із Савинців у серії пенальті переграла “Ниву”.

Як повідомляє footboom, до перерви важко було виокремити фаворита, та й особливої гостроти в атаках обох команд виявилося замало.

“Після перепочинку, проте, перевага “Ниви” земляків стала відчутною. Це й не дивно, бо гості з Полтавщини лише починають підготовку до регулярного змагального циклу і результат для них не був основним завданням. “Олімпія” планово здійснила передбачену заздалегідь низку замін безпосередньо по позиціях і все одно на завершальній хвилині сили не зберегла достатньою мірою”.

Героєм 11-метрових став голкіпер “Олімпії” Казаков. Він успішно справився з ударами Пілявського та Ємельянова, а Скепський взагалі не поцілив у рамку. “Олімпія” взяла гору, витягнувши щасливий квиток у футбольній лотереї.

Склад “Олімпії”: Казаков, Ковальчук (Світличний, 67), Момот (Бурляй, 63), Тарганчук, Радченко, Фабунмі, Богомаз (Рудченко, 80), Співак (Ситник, 66), Ковтун (Куць, 70), Малик (Бажан, 63), Стрельцов (Гриценко, 57).

Читайте також: “Ворскла” до кінця сезону відправила хорватського легіонера в оренду

Сьогодні, 8 лютого, з’ясується пара безпосередніх претендентів на головний приз двадцять шостого сезону Меморіалу Макарова. Обидва поєдинки відбудуться в динамівському манежі. Перший, ранковий, зведе в очному протистоянні ЛНЗ (Лебедин) і АФ СК “Київ”. А в обід розпочнуть поєдинок фіналісти минулорічного представницького турніру — “Джуніорс” із Шпитьків і “Олімпія” із Савинців.

Довідка. Меморіал Олега Макарова — щорічний зимовий турнір з футболу, заснований на честь відомого українського футболіста та тренера Олега Макарова. Проводиться з 1996 року під егідою Київської обласної федерації футболу. Ідея проведення змагань належить колишньому очільнику КОФФ Миколі Кірсанову.

Система Orphus