“Кременчук” у гольовому матчі обіграв “Крижаних вовків”

Чинний чемпіон країни з відчутними проблемами обіграв суперників.

Як розповіли в УХЛ, вчора, 7 лютого, У Кременчуці відбувся один з найцікавіших матчів 32-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч, в якому місцеві “городяни” приймали «Крижаних Вовків».

На 8-й хвилині юний Тимофій Савицький відкрив рахунок в матчі, закинувши свою другу шайбу в сезоні. В середині другого періоду Сергій Дорофєєв фірмовим кидком пробив В’ячеслава Новицького, однак ще до закінчення ігрового відрізка господарі в складі господарів відзначилися Дмитро Созонов і Ілля Смирнов.

Незадовго до закінчення основного часу Олександр Панков скоротив відставання «Крижаних Вовків», і на останній хвилині, враховуючи чисельну перевагу киян, наставник “вовків” випустив шостого польового гравця. Однак Олександру Пуксу вдалося відправити шайбу в порожні ворота і встановити на табло підсумковий рахунок 4:2.