Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати розглянули звіти керівників комунальних підприємств Полтавщини

5 лютого на базі комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні під головуванням Лариси Босенко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови облради Олексій Чепурко та Олег Бєлоножко, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, депутати, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних комунальних підприємств та організацій, представники громадськості, повідомили у Полтавській облраді.

 

Постійна комісія розглянула звіти керівників обласних комунальних підприємств: головного інженера ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка, гендиректора КП ПОР «Полтававодоканал» Василя Воротинцева, .в.о. директора ПОКВКП «Полтавапаливо» Миколи Горященка, директора ОКІА «Новини Полтавщини» Юрія Ніколаєва. Йшлося про результати фінансової діяльності підприємств за 2020 рік та плани на поточний рік.

Також ознайомилися зі звітом представника Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Ірини Могирь щодо стану справляння надходжень податків і зборів до обласного бюджету у 2020 році та очікуваних надходжень у 2021 році, доповіддю директора Агентства місцевих доріг Олега Басана щодо протяжності та розташування доріг у Полтавській області, на яких проведено ямковий і капітальний ремонти, обсягу коштів, робіт на 2021 рік, а також інформацією директора Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павла Кропивки щодо розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету Полтавської області на депозитах.

Депутати відхилили пропозицію включити житловий будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

Крім того депутати погодили створення “Спортивного центру Полтавщини”, а також розглянули звіт генерального директора ПОКП «Аеропорт-Полтава».

Система Orphus