Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

#БезТебеМенеНема: “Океан Ельзи” презентував новий трек з анімаційним кліпом

12 лютого “Океан Ельзи” презентує нову пісню #БезТебеМенеНема та, вперше, замість відеокліпу – анімаційну історію до неї.

Фронтмен гурт Святослав Вакарчук розповів, що вперше “Океан Ельзи” намалював мультфільм до пісні.

“Мабуть, це найтанцювальніший трек, який ми записували у своєму житті. Ми зробили несподіваний відеоряд і це перше відео “Океану Ельзи” для якого намалювали мультфільм. Режисерка, сценаристка та художниця Оксана Курмаз створила неймовірні образи. Головними героями стала парочка котиків з їх непростими, милими і дуже справжніми стосунками”, – зазначив Вакарчук.

Герої анімації #БезТебеМенеНема отримали свої персональні гіф-стікери, які можна використовувати під час створення будь-яких власних сторіз у Facebook та Instagram, увівши в пошук “okeanelzy” або “beztebe”.

“Справжні почуття просякнуті розумінням, ніжністю, дбайливим ставленням одне до одного. У гонитві за успіхом так легко забути про необхідність підтримки своїх почуттів до близьких. Та любов покаже шлях і все розставить по місцях. Я вдячна своїй команді, яка допомогла реалізувати мою ідею в життя та реалізувати давню мрію – намалювати кліп для настільки крутого українського гурту та ще раз привернути увагу до анімації”, – розповіла автор анімації Оксана Курмаз.

Пісня #БезТебеМенеНема, назва якої пишеться одним словом з #, увійде до нового альбому “Океану Ельзи”. Почути її наживо у повноформатному концерті, за прогнозами Святослава Вакарчука, вдасться вже під час великого туру ОЕ, орієнтовно у 2022 році. 

 

Система Orphus