Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Уряд уточнить перелік товарів, які дозволять продавати під час локдауну, – Степанов

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пояснив, що інформація щодо заборони торгівлі лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, пресою та кормами для тварин під час січневого локдауну, яку повідомляли напередодні, є недостовірною.

Про це він розповів на брифінгу 5 січня.

“Якими товарами буде дозволено торгувати з 8 по 25 січня 2021 року:  продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насіннями, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки замовлень. Сьогодні ми ще зробимо уточнення на засіданні Уряду, щоб у всіх було розуміння”, – зазначив Максим Степанов.

уривок Постанови Кабінету Міністрів про запровадження локдауну

За його словами, цей перелік дозволених товарів для продажу складали з урахуванням того, що посилені карантинні обмеження в Україні діятимуть протягом 16 днів.

“Це той термін, який необхідний, щоб повністю збити хвилю розповсюдження COVID-19. Це та міра, яка необхідна для країни з точки зору протиепідемічних заходів. Це потрібно для того, щоб згодом не вводити локдауни до квітня-травня. Ми повинні спокійно пройти пікове зростання захворюваності на грип”, – зазначив Міністр.

Нагадаємо, Американська торговельна палата в Україні повідомила, що згідно з постановою Уряду про локдаун, у супермаркетах буде заборонено продавати деякі товари. Приміром, побутову хімію, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання. Такі товари можна буде замовити через адресну доставку.

Система Orphus Поделиться на fb