Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівці на магазин склали протокол за порушення карантину

21 та 22 січня у Решетилівці перевірили дотримання протиепідемічних вимог у закладах роздрібної торгівлі.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Працівники Решетилівського районного управління провели три позапланові перевірки закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами. За результатами склали протокол про адміністративне правопорушення та припис. 

“У закладі «Павільйон Овочі» повністю ігноруються вимоги законодавства щодо роботи в період карантину. Також видано 1 припис щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства. Загалом у даному закладі створено умови для роботи під час карантину, але невірно розраховано максимальну кількість відвідувачів в закладі для одночасного перебування та відсутня тимчасова розмітка на підлозі для дотримання в черзі соціальної дистанції”, – йдеться у повідомленні.

Лише в одному закладі із перевірених виконано всі протиепідемічні вимоги, окрім цього для зручності користування встановлено також додаткові настінні дозатори з антисептиками для відвідувачів.

Читайте також: У Диканьці Держпродспоживслужба склала протокол за порушення карантину, у Лубнах – припис

22 січня провели 12 комісійних перевірок. Під час рейдів виявили дрібні порушення (затерте тимчасове маркування на підлозі, поруч з рідким милом виявлено мило брускове), які швидко ліквідували.

“Загалом заклади забезпечені засобами індивідуального захисту, антисептиками та деззасобами для проведення вологого прибирання. На входах до закладів розміщено інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної інфекції. При великому скупченні відвідувачів встановлюється контроль за кількість відвідувачів, які очікують своєї черги на подвір’ї біля входу в заклад”, – зазначили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Фото: Держпродспоживслужба

 

Система Orphus Поделиться на fb