Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Диканьці Держпродспоживслужба склала протокол за порушення карантину, у Лубнах – припис

21 та 22 січня у Диканьці та Лубнах перевірили дотримання протиепідемічних вимог у магазинах та громадському транспорті.

Про це повідомили в Головному управлінні ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Фахівці  Диканського районного управління  під час позапланових заходів на двох об’єктах виявили порушення. 

“Під час перевірки магазину “Ковбасна Лавка”  було виявлено ряд невідповідностей, а саме: температурний скринінг до початку роботи продавцю не проведений, вологе прибирання приміщень перед  початком роботи не проведене, продавець на момент перевірки здійснює розрахунок без одноразових рукавичок, біля потенційного скупчення людей не нанесено маркування для дотримання дистанції при перебування покупців в черзі”, – йдеться у повідомленні.

За результатами рейду склали протокол про адміністративне правопорушення за ст 443 ч.1 КУПаП.

Читайте також: Держпродспоживслужба перевірила, як дотримуються локдауну у Пирятині

У Лубнах перевірили дотримання карантину у громадському транспорті. Фахівці міськрайонного управління Держпродспоживслужби спільно зі спеціалістами міськвиконкому, правоохоронцями перевірили дотримання законодавства про автомобільний транспорт та протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів.

“Було перевірено 30 маршрутних таксі від 4-х підприємців перевізників. Під час перевірок були виявлені порушення маскового режиму пасажирами, частково відсутні інформаційні листи, щодо профілактики коронавірусної інфекції. Власнику ФОП Волик було вручено припис, щодо усунення порушень”, – зазначили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Фото: Держпродспоживслужби

Система Orphus Поделиться на fb