Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці новий міст через Дніпро будуватиме турецька компанія

Днями відбувся аукціон закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького мосту.

Очікувана вартість зменшилась майже на 11%. Перемогу в аукціоні здобула турецька компанія “DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.”, з ціновою пропозицією 11 млрд 248 млн 800 тис. грн. Про це повідомив Укравтодор.

Новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок у різних рівнях. Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

Нагадаємо, будівництво нового мосту у Кременчуці розпочнеться у 2021 році.

“Кременчуцький міст має стати показовим проєктом. Він враховує як сучасні світові підходи до проєктування, будівництва, так і потреби вітчизняних виробників — адже 95 % матеріалів будуть українські”, — прокоментував результат аукціону Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Тендер оголошено за схемою design-build, тому відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва мосту буде одна й та ж компанія.

Читайте також: Новий міст у Кременчуці: в Укравтодорі розповіли, яким він буде

Зараз два береги річки Дніпро у Кременчуці з’єднує Крюківський міст. Останнє масштабне його оновлення відбулось у 1949 році. Наразі міст в аварійному стані. Через нього проходять дві державні дороги: М-22 Полтава — Олександрія та Н-08 Бориспіль — Маріуполь, а також залізнична гілка.

Система Orphus Поделиться на fb