Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівництво мосту у Кременчуці розпочнеться у 2021 році, – Укравтодор

21 жовтня у системі Prozorro Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на будівництво вантового мосту у місті Кременчук.
Орієнтовний термін початок будівельних робіт — весною 2021 року, повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.
Єдиний діючий міст у Кременчуці, Крюківський міст, наразі знаходиться у аварійному стані. Через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги: Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М-22 Полтава — Олександрія.
Без будівництва нового мосту ми наражаємо не лише місто Кременчук, але й увесь центральний регіон України на транспортний колапс. Промислова агломерація Кременчука налічує близько півмільйона осіб — і саме від якості внутрішнього транспортного сполучення залежить інтенсивність розвитку регіону. Тому плануємо закінчити будівництво мосту якомога швидше — термін реалізації проєкту 3 роки. Цей сучасний проєкт, із залученням найкращих світових практик і якісних українських матеріалів стане знаковим об’єктом Великого будівництва 2021-2022 років”, — коментує голова Укравтодору Олександр Кубраков.
Найближчі до міста Кременчука автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться у радіусі 500 км.
Новий міст у Кременчуці буде вантовим мостом за схемою 180+360+180. Запланована протяжність (разом з підходами) — 1,7 км.
Світова практика засвідчує, що останні 20 років на прогонах більше 150 метрів прийнято будувати саме вантові мости. Подібні проекти менш матеріаломісткі, а значить — у результаті чинять менший негативний вплив на довкілля. Також вантовий міст більш повністю відповідає вимогам судноплавства.
Проектом передбачається локалізація виробництва — 95% усім матеріалів (у тому числі — металургійних) будуть вітчизняного виробництва.
Також для розвантаження міста від транзитного транспорту, Укравтодор стратегічно розглядаємо можливість будівництва у найближчі роки обходу Кременчука з мостовим переходом через річку Дніпро.

Система Orphus Поделиться на fb