Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У Гадячі ухвалили звернення до Президента України щодо підвищених тарифів на газ

15 січня в Гадячі пройшов черговий тарифний мітинг, на якому жителі  зібралися, щоб висловити протест проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

Вимогами людей стали – зниження цін на газ та на розподіл природного газу для населення, повернення пільгового тарифу на електроенергію, повідомляють у Гадяцькій міській раді.

Читайте також: Миргородські депутати ухвалили звернення до Президента, Прем’єр-міністра та НКРЕКП щодо ситуації з цінами на газ

До мітингуючих біля будинку міської ради вийшов голова Гадяцької територіальної громади Володимир Нестеренко. Він розповів про зустріч з головою НКРЕКП Валерієм Тарасюком та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, яка відбулася 12 січня, і на якій обговорювали питання підвищених тарифів. Міський голова зазначив, що вже написані і будуть направлені звернення в Офіс Президента України, Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України, НКРЕКП та народним депутатам Максиму Березіну, Олегу Кулінічу для вирішення на державному рівні проблемних питань щодо комунальних платежів.

“Просимо терміново вжити дієвих заходів щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію, недопущення підвищення тарифів за розподіл природного газу для газорозподільних компаній та зростання ціни на газ, розглянути можливість введення 50% зниження вартості газу та тарифу на послуги з розподілу природного газу для побутових споживачів в регіонах, де відбувається промисловий видобуток природнього газу”, – йдеться у зверненні.

Читайте також: Полтавська обласна рада вимагатиме проведення перевірок та позбавлення ліцензій газорозподільних компаній, винних у необгрунтованому завищенні тарифів

Система Orphus Поделиться на fb