Ви тут:
Оголошення Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Полтавці можуть взяти участь у проєкті “Школа фермерства 2.0”: розпочалася реєстрація

Протягом січня-лютого жителі Полтавської області можуть взяти участь в освітньому проєкті “Школі фермерства 2.0”.

Протягом січня-лютого триває реєстрація на навчальний курс, повідомили на сторінці “Школа Фермерства – освітній проєкт” у фейсбуці.

Дедлайн реєстрації – 7 лютого 23:00.

“Мрієш про власну справу в сфері сільськогосподарства? Ми тобі допоможемо та навчимо! Навчання безкоштовне та буде проходити онлайн у вечірній час”, – йдеться у повідомленні.

Для реєстрації на курс необхідно заповнити анкету за посиланням. Усіх відібраних кандидатів буде повідомлено еклектронним листом.

У межах проєкту “Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб”, що впроваджується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (#GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, ГО “Покоління “ЗЕД” реалізує ініціативу- проєкт “Школа Фермерства 2.0”.

Окрім полтавців, участь в освітньому проєкті можуть взяти мешканці Донецької, Харківської та Дніпропетровської областей.

Нагадаємо, у Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбулося підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Полтавським обласним центром зайнятості, Полтавським центром професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості та ГО «Покоління «ЗЕД» у межах проєкту “Школа Фермерства 2.0”.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb