Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина візьме участь у проєкті «Школа Фермерства 2.0»

У Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбулося підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Полтавським обласним центром зайнятості, Полтавським центром професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості та ГО «Покоління «ЗЕД» у межах проєкту “Школа Фермерства 2.0”.

Документ підписали директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, заступник директора з навчально-виробничої роботи Полтавського ЦПТО ДСЗ Валерія Коваль, голова ГО «Покоління ЗЕД» Галина Посвалюк, повідомляє dcz.gov.ua

У рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, громадська організація «Покоління ЗЕД» реалізує ініціативу «Школа Фермерства 2.0».

Ініціатива спрямована на жителів чотирьох областей України. Мета – допомогти в працевлаштуванні і самозайнятості внутрішньо переміщених осіб, людей, постраждалих від конфлікту, та мешканців приймаючих громад у Донецькій (територія, контрольована урядом України), Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

Планується поширити успішний досвід Луганської області через впровадження навчального он-лайн курсу з основ сільського господарства під назвою «Школа Фермерства 2.0» у сферу освіти дорослих.

Цей короткотерміновий курс – своєрідний профорієнтаційний дороговказ із дрібного сільськогосподарського виробництва. Прослухавши лекції з різних напрямків – вирощування овочів, фруктів, ягід, птиці, бджільництва, квітникарства тощо – людина може зорієнтуватися й зрозуміти, яка справа їй підходить і в якому напрямку розвивати свою діяльність.

У кожній з визначених областей підберуть і навчать тренерів, які вестимуть тренінги для бажаючих в онлайн-режимі. Загалом заплановане 14 – денне навчання по 2 години в день. Ті, хто успішно пройде курс, отримають відповідний сертифікат і навчальні посібники. Кращим слухачам допоможуть створити відео історії успіху.

– Думаю, цей проєкт буде цікавим і затребуваним в Україні, адже дуже важливо дати людям шанс і можливість реалізувати себе, – відзначила під час підписання Меморандуму директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Представники громадської організації передали Полтавському ЦПТО ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням та іншу оргтехніку, необхідну для втілення проєкту «Школа Фермерства 2.0».

Реалізація заходів проєкту дасть змогу, зокрема, вирішити деякі проблеми внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян і посприяти самозайнятості безробітного населення.

Як записатися на курс, розповімо в наших наступних публікаціях.

Система Orphus