Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Нову збірку новел полтавського письменника презентуватимуть онлайн

14 січня відбудеться онлайн-презентація книжки письменника родом з Полтавщини Сергія Осоки “Три лини для Марії”. 

Відповідний анонс розміщений у соцмережі фейсбук.

“Три лини для Марії” – збірка новел. Приватні хроніки простих людей, особлива атмосфера серед спогадів, сільських та урбаністичних просторів, унікальний авторський стиль спонукають прочитати збірку короткої прози, не відриваючись.

Під час онлайн-презентації автор розповість про роботу над текстами, про робочі і карантинні будні, про виклики і радощі письменницького життя.

“Кожна його новела — то маленька велика історія людини, яку, можливо, ніхто б і не помітив на цій землі, якби не уважний майстер слова. Бо він не просто пише, а створює кількома мазками тривимірну картину людського життя: здається, можна прислухатися і почути, як шелестить очерет, сплескує риба в ставку, як падають яблука, риплять старі двері, як змішується з вітром людське зітхання, приглушений сміх чи схлип. А ще можна відчути запахи — то густі і щільні, аж забиває памороки, то леткі і прозорі, як аромат квітки”, – йдеться в анонсі.

Модеруватиме онлайн-презентацію – українська поетеса, дитяча письменниця Мар’яна Савка. Початок презентації о 18:30.

Нагадаємо, у листопаді минулого року “Видавництво Старого Лева” повідомляло, що невдовзі вийде друком нова книга полтавського письменника.

Сергій Осока — письменник, редактор, колумніст, перекладач. Родом із Полтавщини. За освітою філолог. Працював журналістом. Дебютував як автор поезії, з 2002 року член НСПУ. Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені “Смолоскипом”, “Гранословом”. У “Видавництві Старого Лева” вийшли друком поетична збірка “Небесна падалиця” і книжка короткої прози “Нічні купання в серпні”.

 

 

Система Orphus