Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Невдовзі вийде друком нова книга полтавського поета

Вже за місяць з’явиться у продажу нова книга відомого полтавського поета Сергія Осоки “Трилини для Марії”. Це збірка новел.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє “Видавництво Старого Лева”.

“Кожна новела Сергія Осоки — то маленька велика історія простої людини, яку, можливо, ніхто б і не помітив на цій землі, якби не уважний майстер слова. Бо він не просто пише, а створює кількома мазками тривимірну картину людського життя: здається, можна прислухатися і почути, як шелестить очерет, сплескує риба в ставку, як падають яблука, риплять старі двері, як змішується з вітром людське зітхання, приглушений сміх чи схлип”, – йдеться у повідомленні.

Нині книга готується до друку, а в книгарнях, обіцяють, вона з’явиться за місяць. Поки що з першими сторінками можна ознайомитись на сайті видавництва за посиланням

Сергій Осока – український поет, перекладач. Народився у Великій Багачці на Полтавщині, закінчив ПНПУ імені В.Г. Короленка, мешкає у Полтаві. Перша збірка поезій “Сьома сніжинка січня” побачила світ у Києві в 2002 році. У 2015 році у “Видавництві Старого Лева” вийшла збірка поезій “Небесна падалиця”, у 2016 році у тому ж видавництві — “Нічні купання в серпні” — перша прозова збірка, повідомляє “Вікіпедія”.

Система Orphus