Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Локдаун потрібно продовжувати й після 24 січня, – Степанов

З 8 по 24 січня в Україні діє локдаун. На цей період території країни запроваджені посилені карантинні обмеження.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов впевнений, що жорсткий карантин потрібно продовжувати і після 24 січня. Тому що на початку року українці масово відзначали новорічно-різдвяні свята, а також їздили до родичів.

“Все це потенційно вплине на зростання кількості хворих на COVID-19”, – зазначив Степанов в ефірі 24 каналу.

Читайте також: Локдаун в Україні: які карантинні обмеження запрацювали з 8 січня

До цього додається сезонне збільшення кількості хворих на грип, яке починається саме в січні. Відтак дуже важливо на цьому піку ліквідувати зростання.

Водночас, Міністр культури України Олександр Ткаченко у своєму телеграм-каналі повідомив, що такі висновки робити зарано. Якщо локдаун таки продовжать, це стане вирішальним ударом по сфері культури та креативним індустріям, а також по малому та середньому бізнесу.

“Хотілося б побачити конкретні факти, що є підставою для цього. Бо інакше це стане вирішальним ударом по сфері культури та креативним індустріям, які, я наголошую, суворо дотримуються вимог обмежень. Так і загалом ударом по всьому малому і середньому бізнесу”, – написав Олександр Ткаченко.

Та додав, якщо таке рішення винеуть на засідання Уряду, Міністерство культури та інформаційної політики його не підтримає.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb