Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Cімейні лікарі можуть безоплатно зробити швидкий тест на COVID-19, – Лисак

На даний час у Полтавській області є в достатній кількості тестів на антиген. Це швидкі тести на COVID-19, які можна безоплатно зробити у свого сімейного лікаря.

“Ми отримали та направили у лікарні достатню кількість тестів на антиген. Сімейні лікарі тестують безкоштовно. Тому при перших симптомах ГРВІ, звернувшись до лікаря, ви можете зробити тест. Зараз вирішується питання про доставку цих тестів до приватних лікарень, які законтрактувалися з Національною службою здоров’я”, – повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Читайте також: COVID-19: як проводитимуть вакцинацію у Полтавській області

За його словами, пандемія коронавірусної інфекції не завершилась. Зменшення кількості хворих – це результат локдауну. Люди не повинні забувати про відповідальність кожного, а також про дотримання елементарних правил: дистанція, масковий режим, дезінфекція рук.

“Наш локдаун, в порівнянні з іншими країнами, був досить м’яким. Але також дав результати. Зараз діти пішли до школи, а дорослі мають зробити все, щоб школярі більше не перебували на карантині. Через 14 днів після закінчення карантину ми побачимо результат нашої з вами поведінки. Хто та як дотримувався правил карантину. Адже діти пішли до школи, запрацювали кафе, кінотеатри та інші заклади, а більшість тих, хто працював дистанційно, вийшов на роботу”, – наголосив Лисак.

Директор Департаменту зазначив, що очікується збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію, але великого сплеску захворюваності не очікується.

Система Orphus Поделиться на fb