Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Усі зусилля області й міста мають спрямувати на відновлення колишнього кінотеатру Котляревського”, – Катерина Рижеченко

Міська та обласна влада мають спрямувати всі зусилля на відновлення пам’ятки архітектури національного значення. Про це наголосила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, 9 грудня загорілася будівля колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського. 

“Те що сталося з будівлею колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського – велика рана для всього архітектурного обличчя Полтави. Всі зусилля області й міста мають бути спрямовані на збереження та відновлення приміщення, оскільки це складова ансамблю Круглої площі – візитівки як міста, так і області”, – зазначила Катерина Рижеченко.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації відразу поінформував про пожежу Міністерство культури та інформаційної політики України, так як це пам’ятка національного значення й перебуває на контролі у Мінкульту. Також направили офіційне звернення з проханням надати експерта, який приїде до Полтави з метою проведення повноцінного та якісного обстеження будівлі, надання оцінки заподіяної шкоди.

Читайте також: Відновити будівлю цілком можливо, – полтавський архітектор про колишній кінотеатр Котляревського у Полтаві

Направили лист до Національної поліції та ГУ ДСНС у Полтавській області з проханням надати інформацію про причину пожежі після проведення експертиз. Нагадаємо, за фактом пожежі у кінотеатрі імені Котляревського поліція відкрила кримінальне провадження.

В облдержадміністрації зазначили, що звернулися до прокуратури, щоб визначити контактну особу для подальших процесуальних дій із метою притягнення до відповідальності винних осіб.

Читайте також: Пожежа в центрі Полтави: як гасили кінотеатр Котляревського (відео)

 

Система Orphus