Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили навчально-практичний центр

28 грудня на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області відкрили навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

До складу центру входять 2 навчально-виробничі майстерні, кабінет-лабораторія, роздягальня на 90 здобувачів освіти. Проведено реконструкцію та ремонт приміщень навчально-практичного центру із заміною систем освітлення та опалення.

Навчально-практичний центр оснащено лабораторно-практичними стендами,  електромонтажними стендами, вимірювальними інструментами та приладами, електроінструментом, ручним інструментом, електрозахисними засобами, електричними двигунами та апаратами, мультимедійною технікою, навчальними плакатами.

Нагадаємо, на Полтавщині передали сучасне IT-обладнання для трьох профтехучилищ – у Нових Санжарах, Миргороді та Кременчуці.

Навчально-практичний центр створений за сприяння ПрАТ “Полтавський гірничозбагачувальний комбінат”, ТОВ “АВМ АМПЕР”, ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”, Української електротехнічної корпорація “АСКО-УКРЕМ”, які надали училищу сучасне обладнання, консультаційну допомогу та наочність.

Система Orphus