Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині передали сучасне IT-обладнання для двох профтехучилищ

Днями на Полтавщині передали сучасне IT-обладнання у рамках програми EU4Skills для ще двох профтехучилищ – Миргородського ПТУ №44 та Вищого професійного училища №7 м. Кременчука.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив відповідальна особа за координацію Програми “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України” в Полтавській області Анатолій Безпалюк.

Передати IT-обладнання Вищому професійному училищу №7 м. Кременчука завітали заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук та генеральний директор директорату професійної освіти МОН України Ірина Шумік.

Нагадаємо, сучасне IT-обладнання у рамках програми “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України” передали Державному навчальному закладу “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені В.Г. Боровенського”.

Довідково. EU4Skills – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Програмі допомагає ЄС та країни-члени: Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Загальне фінансування програми – 58 млн євро. Тривалість: 2019-2023 роки. Програму в Україні реалізують Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW).

Система Orphus