Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Школи під час локдауну можуть навчати учнів дистанційно, – Шкарлет

Посилений карантин в Україні діятиме з 8 до 24 січня. Закладам освіти порадили встановити на цей час канікули заради безпеки дітей.

Проте у МОН заявили, що учнів можна навчати дистанційно під час локдауну.

Тимчасовий очільник МОН у своєму Telegram-каналі запевнив, що попри запровадження Кабміном локдауну в січні, освітній процес може не зупинятись, пише 24 канал.

За його словами, МОН вже підготувало листи до закладів освіти, в яких міститься прохання вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію навчання.

Читайте також: “Всеукраїнська школа онлайн”: нова платформа для дистанційного навчання

Шкарлет підтвердив, що для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу, за рекомендацією МОЗ, були затверджені заходи з посилення карантинних обмежень.

“Одним із пунктів таких обмежень, на вказаний період, є заборона відвідування закладів освіти будь-якої форми, крім садочків, але це не означає, що освітній процес має зупинитися”, – наголосив т.в.о. міністра освіти.

Сергій Шкарлет також подякував керівникам шкіл, учителям та батькам за спільне подолання викликів пандемії та організацію дистанційного навчання.

“Прошу із розумінням та всією відповідальністю поставитися до дотримання запроваджуваних карантинних заходів, бо найголовніша цінність людини – її здоров’я та життя”, – написав він.

Система Orphus